Duszpasterstwo

• Asysta procesyjna i Grupa porządkowa "Totus Tuus"

Mężczyzn, którzy chcą brać czynny udział w posłudze podczas prosesji eucharystycznej, a także dbać o zachowanie porządku podczas ważniejszych uroczystości parafialnych, zapraszamy do przyłączenia się do grupy Tutus Tuus.

• Bielanki

Zapraszamy Dziewczynki, które pargną służyć Panu Jezusowi podczas procesji eucharystycznych.

• Chór parafialny

• Grupa dekoracyjna kościoła

• Koła Żywego Różańca

Różaniec święty to szczególna modlitwa. Sama Matka Boża chce, abyśmy razem z Nią i za Jej przyczyną wypraszali łaski dla świata, naszej Ojczyzny, parafii i naszych rodzin, modląc się na Różańcu.

• Liturgiczna służba ołtarza

Chłopców, którzy przystąpili już do Pierwszej Komunii świętej i chcą pełnić podczas Mszy służbę ołtarza, zapraszamy na spotkania minitrantów.

• Młodzieżowa grupa oazowa

• Schola

Lubisz śpiewać? Pragniesz swoim talentem służyć Panu Bogu podczas Mszy świętej? Zapraszamy Cię do scholi. Spotkania w każdy piątek o godz. 18.30 w salce parafilnej. Śpiew na Mszy świętej dla dzieci: w każdą niedzielę o godz. 12.00

• Wieczernik Niepokalanego Serca Maryi