Młodzieżowa grupa oazowa

Duszpasterstwo » Młodzieżowa grupa oazowa

Czeka na Ciebie Jezus, nasz Zbawiciel

 

Jesteśmy grupą młodzieży i dorosłych. Spotkania rozpoczynamy w każdy piątek o godz. 18.00 Mszą św., następnie formujemy się w salce na plebanii. Wspólne modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej, śpiew, rozważania Słowa Bożego otwierają nasze serca na spotkanie naszego Pana Jezusa Chrystusa. Poznając i wielbiąc Go, uczymy się dostrzegać drugiego człowieka. Pan Jezus poprzez swoje słowa daje nam światło, które rozświetla nasze ciemności, daje radość i sens istnienia.

Naszym opiekunem jest ks. Cezary Porada.

Uczestniczymy w różnych akcjach organizowanych przez naszą diecezję. Wyjeżdżamy także na pielgrzymki, dni wspólnoty Oazowej, Oazy modlitwy oraz 15-dniowe rekolekcje wakacyjne gdzie poznajemy młodzież z innych miast, razem uwielbiamy Boga i dzielimy się świadectwem swojej wiary. Jednym z takich miejsc wspólnej modlitwy i radości w Bogu są Pola Lednickie koło Gniezna.

Nasza Oaza  wciąż się rozwija, a ponieważ tworzymy otwartą grupę, zapraszamy Ciebie, Młody Człowieku. Przyjdź! Zobacz! Zaangażuj się! Odnajdź sens życia i pokój w sercu! Rozraduj się z nami w Chrystusie Panu!