Głos Młodych

Życie Kościoła i Parafii widziane oczami młodego człowieka. W zakładce - nasze newsy i komentarze do ważniejszych wydarzeń.

• Włącz się do akcji "Bilet dla Brata"

BDB - projekt ma na celu zachęcenie wszystkich Polaków do wspólnego zbierania funduszy na dofinansowanie udziału w ŚDM młodzieży ze Wschodu. Ważnym elementem zbierania funduszy jest sprzedaż specjalnie przygotowanych na ten cel cegiełek tj. wydawnictwa muzyczne, limitowane serie gadżetów itp.

• Młodzież z parafii na Lednicy

Pola Lednickie – to właśnie w tym miejscu 7 czerwca 2014 roku zebrała się młodzież z Polski i z zagranicy. Organizatorem corocznych spotkań jest o. Jan Góra OP. Motto tegorocznego spotkania – „W Imię Syna" zwraca uwagę na Jezusa, Jego Synostwo oraz na fakt bycia dzieckiem Boga każdego chrześcijanina.

• Czuwanie w intencji powołań

Oaza „Exodus” z  ks. Robertem i ks. Włodzimierzem odpowiedziała na zaproszenie ks. bp. Andrzeja F. Dziuby i przybyła na X Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w intencji Powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

• Młodzież z oazy na koncercie papieskim

Oaza młodzieżowa "Exodus", której opiekunem jest ks. Robert Lejwoda, gościła w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kozłowie Biskupim na koncercie papieskim „Joannes Paulus”, który odbył się 25 kwietnia 2014 r. o godz. 19.30.

• Młodzi odebrali symbole Światowych Dni Młodzieży

W Niedzielę Palmową, 13 kwietnia 2014 r., ks. bp Andrzej F. Dziuba zaprosił młodych przedstawicieli wszystkich parafii diecezji łowickiej do Łowicza, aby przekazać im symbole Światowych Dni Młodzieży: miniatury Krzyża i Ikony Salus Populi Romani.