Z ogłoszeń duszpasterskich

1. OGŁOSZENIA PARAFIALNE

20 października 2024

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Wspomnienie św. Jana Pawła II obchodzimy we wtorek, a za tydzień w niedzielę, rocznicę poświęcenia własnego kościoła.

2. Spotkanie biblijne we środę 23 października o godz. 19.00.

3. Spotkanie dzieci komunijnych w sobotę 26 października o godz. 10.00.

4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 27 października po Mszy św. o godz. 10.00.

5. Intencje Mszalne na II półrocze 2025r. będziemy przyjmować po 5 listopada b.r.

6. Msze św. 1 listopada będziemy odprawiali w kaplicy na cmentarzu na Wypalenisku o godz. 10.00 a na cmentarzu parafialnym o godz. 12.30. Od godz. 12.00 będą czytane wypominki jednorazowe. W tym dniu przypada również I piątek miesiąca dlatego u spowiedzi trzeba być wcześniej aby w piątek uczestniczyć w Mszy św i przyjąć Komunię św. Taki obowiązek wynika również z przykazania kościelnego. Na cmentarzu nie będzie spowiedzi.

7. 1 listopada nie będzie Mszy św. w kaplicy w Feliksowie.

8. Wypominki roczne i jednorazowe oraz Msze św. listopadową przyjmujemy zapisane na kartkach.

9. Przy wyjściu możemy nabywać bieżącą prasę religijną oraz znicze Caritas w cenie po 5 zł. Dochód z tych droższych zniczy przeznaczony jest na pomoc powodzianom.

10. Zapraszamy do nabywania specjalnego wydania Gościa Niedzielnego o bł. ks. Jerzym Popiełuszce.

11. Ks. biskup Wojciech Osial prosi nas byśmy w dniu dzisiejszym wspólnie odmówili po każdej Mszy św. litanię do bł ks. Jerzego Popiełuszki.