Czuwanie w intencji powołań

Głos Młodych » Czuwanie w intencji powołań

Oaza „Exodus” z  ks. Robertem i ks. Włodzimierzem odpowiedziała na zaproszenie ks. bp. Andrzeja F. Dziuby i przybyła na X Diecezjalne Czuwanie Modlitewne w intencji Powołań do kapłaństwa i życia konsekrowanego, które odbyło się w parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Łowiczu. Młodzi rozważali z Maryją swoje „tak”, słuchając fragmentów z Ewangelii. Podczas adoracji Najświętszego Sakramentu ogromnym przeżyciem było osobiste podejście i oddanie pokłonu naszemu Panu Jezusowi Chrystusowi. Wspólne modlitwy wzbogacone pięknymi maryjnymi pieśniami wprowadziły wszystkich obecnych w głęboką refleksje powołaniową. Po wysłuchaniu słowa ks. Biskupa i błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem na młodzież czekał gorący biały barszczyk i słodki deser.