Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Kazimierza Wojtczaka, proboszcza Parafii

Wydarzenia » Jubileusz 25-lecia kapłaństwa ks. Kazimierza Wojtczaka, proboszcza Parafii

Życzenia od Władz Miasta
    Życzenia od Parafian
    Życzenia od Rodziny Jubilata

PODZIĘKOWANIE

Dziękując Bogu za jubileusz 25-lecia kapłaństwa, pragnę podziękować wszystkim za towarzyszenie mi w tych dniach z modlitwą i Komunią św. we Mszy św. jubileuszowej.

Dziękuję za skierowane do mnie życzenia. Kilka z nich jest umieszczonych w tej witrynie, ale są też zapisane na kartkach i wyrażone ustnie serdeczne i szczere słowa. Są one dla mnie znakiem nie tylko ludzkiej życzliwośći, ale i Bożego wsparcia.

Dla nuty wspomnień i wdzięczności, oprócz fotografii z uroczystości, w poniższych zakładkach możemy zobaczyć fotografie z dnia święceń i dnia prymicji.

Dziekuję mojej Mamie, Siostrze i całej Rodzinie, kapłanom, władzom samorządowym Sochaczewa, wszystkim z rodzinnej parafii w Wilkowie, moim byłym Parafianom z Topoli Królewskiej i obecnym z Sochaczewa Trojanowa za podtrzymywanie moich rąk wzniesionych w dziękczynnej i błagalnej modlitwie. To daje siłę wierzyć, że Bóg z każdej okoliczności wyprowadzi dobro.

Z całego serca dziekuję za pomoc w przygotowaniu tej uroczystości i jej przeżyciu jako dziękczynienie Bogu za dar kapłaństwa.

Niech Maryja uprosi, by ten jubileusz kapłaństwa przyczynił się do jego owocności dla dobra Parafii i Kościoła.

z wdzięcznością Bogu i ludziom

ks. Kazimierz Wojtczak,